17.8.2011 v 17:00 VYPÍNÁME mobilní telefony !!!

17.7.2011 od 17:00 do 19:00 jsme poprvé vypnuli své telefony na protest proti předraženému mobilnímu volání v Česku. Na Facebooku se k akci přihlásilo více než 7.000 z vás. Další tisíce z vás akci podpořili bez registrace, na základě zpráv o akci. Všem, kteří protest podpořili, děkujeme.

Jak jsme předpokládali, protest byl ze strany mobilních operátorů bagatelizován. A co hůře, některá vyjádření tiskových mluvčí operátorů hraničí s pohrdáním zákazníky. Pokud se vám toto jednání nelíbí, přidejte se k další protestní akci! Nadále platí:

Ceny na českém trhu mobilního volání a služeb jsou nejvyšší v Evropě. Oligopol tří nadnárodních společností si z České republiky udělal zlatý důl. A ČTÚ pod vedením neschopného Pavla Dvořáka přihlíží a oligopol svými kroky dokonce obhajuje a aktivně podporuje! Za této situace nevidíme jinou možnost a proto:


17.8.2011 v 17:00 na tři hodiny VYPÍNÁME své telefony !!!


Cílem akce je upozornit širokou veřejnost předražené mobilní volání v ČR. Upozornit na jinde nevídané postupy regulátora trhu Českého telekomunikačního úřadu. Upozornit na obrovské rozdíly v cenách stejných služeb stejných nadnárodních společností v sousedních zemích. Upozornit na stav, který poškozuje tuto zemi více než všechny podezřelé armádní zakázky dohromady!


Přidej se i ty! Vypni ve středu 17. srpna v 17 hodin na tři hodiny svůj telefon!


Řekni o akci všem svým přátelům a známým, přemluv k vypnutí telefonu svoji rodinu. Pokud ti chybí argumenty, podívej se do archivu této stránky, za kolik telefonují v Rakousku, Rumunsku, Lucembursku nebo Velké Británii.

Za řešení situace považujeme, mimo funkční separace, zvýšení konkurence na telekomunikačním trhu. ČR potřebuje 4. operátora a virtuálního operátora v každé síti. Více v článku:
Co nám chybí? ALTERNATIVA !!!


Přidej se i ty! A pošli link:


přes ICQ, Skype, Facebook nebo mailem všem, které znáš!


Přidej se i ty! A staň se fandou stránky Nechceme předražené mobilní volání na Facebooku.


A k akci:


Řekni tak i ty svému operátorovi, že už nechceš být sponzorem jeho výjimečných hospodářských výsledků a že chceš férové ceny.


Ale hlavně:
Nestrkej hlavu do písku. Předražené volání se týká 98% všech spotřebitelů, tedy i TEBE!
Nestrkej hlavu do písku. Vysmívají se nám. Nenecháme si to přece líbit! 
Nestrkej hlavu do písku a 17. srpna v 17 hodin vypni svůj telefon i TY!


Poznámka: Akce není pořádána s cílem poškodit operátory. Zákazníci s tarifem nic neušetří a zákazníci s předplacenkou si zavolají později. Ze strany operátorů opět počítáme s bagatelizací naší akce a to i v případě, že by telefony v uvedenou dobu vypnula polovina jejich zákazníků. Je to logické, oligopolní trh jim přináší značné zisky bez práce a bez investic, které je nutné vynakládat na konkurenčních trzích. A operátoři udělají vše pro zachování stávajícího stavu. Ostatně, lžou nám už roky, proč by s tím právě teď měli přestat?
Štítky: